Partnerzy BRIEF

Fotolia to wiodący w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku. Serwis został założony w 2004 roku, a obecnie dostarcza swoje usługi dla klientów 23 krajów i regionów, w 15 różnych językach i na 5 różnych kontynentach: Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz Afryce. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 29 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości.

Bank zdjęć stale współpracuje z fotografami z ponad 100 krajów. Ponad 4,9 miliona osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wśród klientów banku zdjęć największą grupę klientów stanowią domy mediowe, korporacje, agencje reklamowe, graficy oraz osoby, które pracują w mediach. W dużej mierze są to również ludzie, którzy na co dzień pracują z obrazem, czyli np. dziennikarze,  blogerzy czy osoby prywatne, które potrzebują zdjęć do indywidualnych celów. Wraz z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.

Fotolia logo

 

::

Blue Cactus to restauracja amerykańska, specjalizująca się w kuchni tex-mex i southwest oraz będąca pod dużym wpływem klasycznej kuchni meksykańskiej. W ciągu dnia odbywają się w niej spotkania biznesowe – śniadania i lunche, wieczorami odwiedzają ją grupy przyjaciół, które czują się tutaj bardzo swobodnie.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym menu!

Blue Cactus Logo

 

::

Platforma GetResponse jest produktem firmy Implix posiadającej 15-letnie doświadczenie w email marketingu. Z usługi korzysta obecnie ponad 350,000 klientów z blisko 200 krajów. GetResponse oferuje wiele praktycznych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia efektywnych kampanii email marketingowych z wykorzystaniem narzędzi takich jak: responsywne newslettery (ponad 350 gotowych do użycia szablonów), wiadomości automatyczne, video emaile, ankiety internetowe, integracje z mediami społecznościowymi oraz rozbudowane statystyki. GetResponse oferuje również dedykowane rozwiązania dla klientów korporacyjnych. Więcej o nas: http://www.getresponse.pl

get response logo

 

::

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Wiemy, że event to ważne narzędzie komunikacji marketingowej – trzeba o nim pamiętać, planując strategię marketingową każdej firmy. Chcemy przekonać o tym innych.

Członkom naszego Stowarzyszenia udostępniamy platformę wymiany doświadczeń, bazę kontaktów, dajemy dostęp do narzędzi pomocnych w codziennych działaniach. Organizujemy dla nich targi branżowe i warsztaty. Patronujemy ciekawych wydarzeniom nie tylko branżowym.

SBE logo

Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Meble z Rent Design pojawiają się ponad 1000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.

Oferta firmy dedykowana jest zarówno dla przedstawicieli branży eventowej i reklamowej, jak również innego rodzaju firm oraz odbiorców prywatnych.