50-tka Kreatywnych z Multikino MediaCO?


Magazyn Business in Brief wspólnie z Multikino Media zapraszają na inaugurację cyklu spotkań z udziałem laureatów rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. W ramach pierwszego wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość spotkania największych postaci w polskim biznesie, transferu wiedzy oraz nawiązania ze sobą współpracy i zaprezentowania własnych projektów.

KTO?

Gośćmi specjalnymi spotkania inaugurującego cykl będą Michal Sadowski, CEO Brand24 oraz Tomasz Rudolf, CEO D-RAFT. Na scenie zaprezentują się również marki Multikino i Deloitte. W kuluarach pojawią się natomiast Laureaci poprzednich edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie oraz inne znane postaci ze świata biznesu. Szczegóły podamy niebawem. 

KIEDY? 

4 października br. 

GDZIE? 

Multikino Złote Tarasy, Warszawa, sala nr 6 oraz Bar Velvet

ZADAJ PYTANIE PRELEGENTOM

Już teraz zapraszamy Was również do przesyłania pytań do gości specjalnych naszego wydarzenia. Na wybrane z nich Michał Sadowski i Tomasz Rudolf odpowiedzą ze sceny. Autorów najciekawszych pytań nagrodzimy prenumeratą magazunu Business in Brief. Pytania prosimy kierować na adres redakcja@brief.pl. W tytule maila należy wpisać "BRIEF". 

ZGŁOSZENIA

Część oficjalna wydarzenia odbędzie się w sali nr 6 Multikina w Złotych Tarasach. Bar Velvet będzie natomiast miejscem nieformalnej części, czyli rozmów w kuluarach. Wstęp na wydarzenie inaugurujące cykl jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy: http://www.brief.pl/prenumerata,zamow,23.html

PROGRAM SPOTKANIA

14.30-14.45 - Oficjalne powitanie
14.45-15.30 - Od startowania do skalowania. Debata o prowadzeniu własnego biznesu z udziałem Michała Sadowskiego i Tomasza Rudolfa
15.30-16.00 - Multikino Polska: Beacony – jak przy ich użyciu angażować millenialsów? Case study przedstawią Wojtek Szymczyk, Kierownik E-commerce Multikino S.A oraz Krzysztof Łuczak, szef Sensorberga i członek zarządu Qponów
16.00-18.00 - Kuluary: rozmowy, przekąski, możliwość poznania Kreatywnych oraz zaprezentowania się przed kamerą. Nagrania uczestników, którzy zechcą zaprezentować swoje projekty trafią następnie na kanały social media magazynu "Business in Brief"