Inicjatywy

Kalendarz

Forum Współpracy 2012

30-05-2012 - Warszawa
Nowy konsument. Nowy kierunek w shoppermarketingu. Trendy w... »
29-05-2012 - Warszawa

Social Media Day w Warszawie

25-05-2012 - Warszawa

New Directions

25-05-2012 - cała Polska

Konkurs stażowy Young Bloods

23-05-2012 - Warszawa

II Kongres MSP

Eventy

Travelery 2011 rozdane

26-04-2012
23 kwietnia br. w Muzuem Sportu i Turystyki w Warszawie zostały ogłoszone wyniki 6. edycji plebiscytu Travelery 2011, organizowanego przez miesięcznik "National Geographic Traveler". Grand Prix otrzymała Janina Ochojska. »

Pozostałe »

Zobacz także

  

Strona Główna › Rynek i ludzieKampanie

„Dziś w Onecie” - nowa kampania reklamowa

06-02-2012

Onet rozpoczyna kolejną produktową kampanię reklamową - tym razem pod hasłem „Dziś w Onecie”. Działania prowadzone będą w internecie, w radiu, prasie i na nośnikach zewnętrznych. Kampania jest kontynuacją ubiegłorocznych działań reklamowych wspierających zmianę pozycjonowania Onetu.


Codziennie reklama będzie odsyłać do innego materiału redakcyjnego. - Pozycjonujemy Onet jako medium informacyjne i rozrywkowe, dlatego nasza nowa kampania koncentruje się na różnorodności treści, który prezentujemy codziennie użytkownikom - mówi Agata Kosmal, zarządzająca działem marketingu i komunikacji w Grupie Onet.pl.


W kampanii wykorzystywane są 15-sekundowe spoty radiowe, szereg formatów internetowych oraz kreacje prasowe i billboardy oparte na motywie graficznym z jesiennej kampanii wizerunkowej. Kampania będzie prowadzona w stacjach z Grupy RMF, Eurozet i Eska; w internecie z wykorzystaniem narzędzi autopromocyjnych Grupy Onet oraz na stronach Ipla.pl, GG, NK i sieci IDMnet; na nośnikach reklamy zewnętrznej należących do Citiboard Media oraz w tygodnikach opinii.


Za przygotowanie kreacji odpowiadała agencja Unia Interactive. Za planowanie mediów odpowiadał Starcom a zakupu mediów dokonał dział marketingu i komunikacji Grupy Onet.


« wstecz

Ideo
Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Copyright © 2008 AdPress Wydawnictwo Reklamowe Sp. z o.o. All rights reserved.

 

Partnerzy:         Doradca prawny:
FireFly Creation   Corbis.pl