Radosław Drzazga w San Markos

Radosław Drzazga w San Markos

Brief.pl / Ludzie

Kolejna osoba dołączyła do zespołu kreacji San Markos. Radosław Drzazga objął stanowisko digital art directora i będzie odpowiedzialny za tworzenie konceptów i projektowanie graficzne rozwiązań łączących kanały off i online.

-

Drzazga ma 8 lat doświadczenia w branży interaktywnej. Karierę rozpoczynał w Grupie MNI. Współpracował przy kreacji projektów interaktywnych dla klientów takich jak: Vichy, OBI, Unilever, PTC Era, Lotos, Ministerstwo Infrastruktury.

W 2008 został laureatem konkursu KTR (Klub Twórców Reklamy) za najlepszą reklamę - Amnesty International. Od 2010 roku jako współwłaściciel agencji Thinkeractive odpowiedzialny był za dział kreatywny i pracował dla takich marek jak: Ergo Hestia, Sharp czy Gothaer.

Zobacz inne polecane artykuły

Stwórz swoją tożsamość zawodową

Magazyn / Wiedza

Stwórz swoją tożsamość zawodową
Stwórz swoją tożsamość zawodową

LinkedIn to największy portal społecznościowy dla biznesu. W Polsce liczba jego użytkowników przekroczyła już 2,5 mln. O tym, jak posługiwać się serwisem, w jaki sposób przykuć uwagę pracodawcy i jak zdobywać nowe kontakty za jego pośrednictwem, opowiada Tomasz Pudlis, CEO w Business Ad Network, agencji reklamowej, która prezentuje LinkedIn w Polsce.

Brainly: nowe oblicze edukacji

Brief.pl / Technologie

Brainly: nowe oblicze edukacji
Brainly: nowe oblicze edukacji

Brianly to jeden z największych sukcesów ostatnich lat na polskiej scenie startupowej. Serwis, w Polsce znany pod nazwą Zadane.pl, dostępny jest dziś w 35 krajach świata. O aktualnej sytuacji firmy, planach rozwoju, związanych m. in. z wykorzystaniem Big Data, oraz o tym, jaka będzie przyszłość edukacji, mówi Jason Green, CTO Brainly.