Radosław Drzazga w San Markos

Radosław Drzazga w San Markos

Brief.pl / Ludzie

Kolejna osoba dołączyła do zespołu kreacji San Markos. Radosław Drzazga objął stanowisko digital art directora i będzie odpowiedzialny za tworzenie konceptów i projektowanie graficzne rozwiązań łączących kanały off i online.

-

Drzazga ma 8 lat doświadczenia w branży interaktywnej. Karierę rozpoczynał w Grupie MNI. Współpracował przy kreacji projektów interaktywnych dla klientów takich jak: Vichy, OBI, Unilever, PTC Era, Lotos, Ministerstwo Infrastruktury.

W 2008 został laureatem konkursu KTR (Klub Twórców Reklamy) za najlepszą reklamę - Amnesty International. Od 2010 roku jako współwłaściciel agencji Thinkeractive odpowiedzialny był za dział kreatywny i pracował dla takich marek jak: Ergo Hestia, Sharp czy Gothaer.

Zobacz inne polecane artykuły

Polskie marki na Snapchacie

Brief.pl / Aktualności

Polskie marki na Snapchacie
Polskie marki na Snapchacie

Po stworzonym przez Hash.fm zestawieniu najpopularniejszych osób na Snapchacie, przyszedł czas na prezentację liderów wśród polskich marek. Orange, ESKA TV i Coca-Cola Polska to marki, które według rankingu wiodą prym w tym kanale.

Polskie relikty przeszłości

Magazyn / Inspiracje

Polskie relikty przeszłości
Polskie relikty przeszłości

Sieć kawiarni Coffee Heaven czy proszek Pollena 2000 to tylko niektóre z polskich marek, które jeszcze nie tak dawno mogły być określane mianem silnych. Chociaż w okresie ich świetności nikt nie przypuszczał, że mogą zniknąć z rynku, dziś nie ma po nich śladu na półkach sklepowych. Warto przyjrzeć się historii zapomnianych polskich silnych marek. Warto też zadać pytanie o to, z jakiego powodu te, swego czasu uznawane za bezkonkurencyjne, dzisiaj w Polsce nie występują.