Okazje warte milion(y)

Okazje warte milion(y)

Brief.pl / Aktualności

Ile razy zdarzyło Ci się z żalem odrzucić atrakcyjną promocję, bo była to „oferta dla dwojga”, albo należało „podzielić się nią z przyjaciółmi”? Marcinowi i Adrianowi, dwóm studentom z Gniezna także przytrafiło się to nie raz i dlatego założyli serwis NaSpółę.pl. Młody, funkcjonujący od kilku miesięcy startup docenili inwestorzy, zasilając go okrągłym milionem złotych.

-

NaSpółę powstał w lipcu zeszłego​ roku. ​Pomysł, jak zwykle, wziął się z potrzeby – przyszli twórcy startupu z branży sharing​ economy chcieli definitywnie uwolnić się od sytuacji, w których firmy, oferujące atrakcyjne propozycje zakupu produktów, czy usług, uzależniają sprzedaż od napędzania im kolejnych klientów. Darmowy serwis NaSpółę.pl pozwala niedogodność tę ominąć. Użytkownicy mogą za jego pośrednictwem swobodnie korzystać z rozmaitych „warunkujących” promocji. Wystarczy stworzyć ogłoszenie, dodać krótki opis, zdjęcie i - gotowe. Pośród członków wirtualnej społeczności z pewnością znajdzie się ktoś, kto zechce skorzystać z nami z promocji „dwa w cenie jednego”, ale także współlokator dwuosobowego mieszkania na wynajem, czy nawet czwarty do ekipy uciekającej z escape room'u!

Prosty, a zarazem bardzo dobry pomysł doceniają zarówno użytkownicy serwisu, jak i obserwatorzy rynku - startup wyceniono na 4 300 000 zł. Ogromny potencjał projektu – wszak każdy z nas chce oszczędzać na zakupach! - dostrzegli inwestorzy. Dwie instytucje: skupiony na aplikacjach mobilnych company builder ​punk team ​oraz RACCOON.VENTURES​ - fundusz inwestycyjny założony przez Waldemara Ariela Galę, twórcę sukcesu DESK.WORKS, wspólnie zasiliły projekt NaSpółę kwotą miliona złotych.


„Cieszymy się niezmiernie, że udało nam się uzyskać dodatkowe fundusze w tej rundzie finansowania. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy inwestorów, a rosnącej społeczności obiecujemy stale doskonalić produkt” – mówi Marcin Skrzypiński, współzałożyciel NaSpółę.

„Naszymi głównymi celami są rozwój i dotarcie do nowych klientów. W ostatnim czasie udało nam się nawiązać współpracę z EMPIK School oraz urozmaicić ofertę. Uzyskane fundusze przeznaczymy na działania marketingowe i dalszą rozbudowę platformy. Mamy wiele pomysłów, które chcemy wprowadzić w życie.” – dodaje Adrian Goliński, drugi z pomysłodawców startupu.

Przed serwisem NaSpółę faktycznie rysują się spore możliwości rozwoju. Najbliższe miesiące Marcina i Adriana upłyną pod znakiem nawiązywania strategicznych partnerstw i równolegle wprowadzania nowych urozmaiceń dla użytkowników. Założyciele są pewni, że ich projekt zdobędzie też kolejne źródła finansowania i już dziś kreślą plany zagospodarowania przyszłych funduszy.

Sukcesy takich gigantów, jak Uber, czy Airbnb wskazują, że ekonomia współdzielenia ma szanse przekształcić się z trendu w jeden z filarów gospodarki XXI wieku. Dobrze przemyślanym, prostym i zrozumiałym projektom wróżyć można w związku z tym wielką przyszłość. Czy stanie się ona udziałem serwisu NaSpółę.pl? Życzymy mu tego! Wszak dzięki niemu mamy szansę sporo zaoszczędzić!

 

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku serwisu: www.facebook.com/naspole


::


 

Tagi:

naspole.pl

Zobacz inne polecane artykuły

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Brief.pl / Aktualności

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?
Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Gadżety reklamowe podbijają rynek. Jakie produkty są najczęściej wybierane przez firmy jako upominki dla klientów? Które z nich cieszą obdarowanych, a które są wyrzucane niemal od razu po otrzymaniu? I wreszcie - jakie cechy powinien mieć trafiony gadżet?

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

Brief.pl / Aktualności

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?
Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest strategia promocji, wchodząc do sklepu jesteśmy z każdej półki atakowani promocjami cenowymi. Okazuje się jednak, że promocje w dłuższej perspektywie przynoszą pyrrusowe zwycięstwa. W co zatem warto zainwestować, co jest driverem zakupowym, którym kieruje się coraz więcej klientów?

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Brief.pl / Aktualności

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków
Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Rozwój technologiczny, który z roku na rok nabiera tempa, coraz bardziej wpływa na życie każdego z nas. Zgodnie z tegorocznym raportem firmy doradczej Deloitte „TMT Predictions” na progu kolejnej rewolucji stoi telekomunikacja, której napędem będą m.in. sieć piątej generacji (5G), beacony oraz technologie biometryczne. Polska w tych aspektach już dziś nie ustępuje rynkom światowym. Jak wynika z badania Deloitte aż 57 proc. dorosłych użytkowników telefonów komórkowych w Polsce korzysta już z 4G/LTE, a 31 proc. nieposiadających takiej usługi w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy chce z niej skorzystać. Beneficjentem kolejnej fali zmian w telekomunikacji będą też polskie firmy technologiczne, specjalizujące się w świadczeniu obsługi IT-as-a-service i działające na rynku beaconów.