Kancelaria SCBP patronem 50 Kreatywnych w Biznesie

Kancelaria SCBP patronem 50 Kreatywnych w Biznesie

Brief.pl / Aktualności

Kancelaria SCBP objęła patronatem honorowym ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu Business in BRIEF. Wydarzenie to skomentował Piotr Bartecki z Kancelarii Adwokackiej SCBP.

-

Patronem rankingu 50 Majbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Business in BRIEF została Kancelaria Adwokacka Cieslewicz-Bartecki-Partnerzy. 

- Projekt 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Business in Brief pozwala na wyróżnienie przedsiębiorców wprowadzających na nasz rodzimy rynek nową jakość. Świeżość pomysłów, dbałość o należyte wykonanie, a przede wszystkim niestandardowe podejście do prowadzenia biznesu, charakteryzują laureatów tego wydarzenia. W Kancelarii Adwokackiej, którą prowadzę, na co dzień spotykam się z osobami na różnych etapach – planowania, otwierania czy modernizowania własnej działalności, dlatego doskonale zdaję sobie sprawę jak ważnymi czynnikami są doceniane przez jurorów Projektu cechy. Podczas rozmów z klientami oraz prowadzonych szkoleń powtarzam często że, pierwszym krokiem do sukcesu jest odrzucenie szablonów i pokazanie, że na rynku jest mnóstwo nieodkrytych miejsc. Po tym zostaje determinacja i konsekwentne działanie. Możliwość objęcia patronatem wydarzenia honorującego takie podejście jest dla mnie czystą przyjemnością - zaznaczył Piotr Bartecki. 

 

Projekt 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie składa się z corocznego rankingu, w którym redakcja oraz rady rada programowa wybierają 50 osób, którzy w konkretnym roku wyróżniły się swoimi działaniami i podejściem do biznesu w Polsce oraz cyklcznych spotkań networkingowych i tematycznych organizowanych wspólnie z Multikino Media.

Tu można obejrzeć relacje z ostatniego spotkania. 

Za nami już 6 edycji tego rankingu. Kolejny ranking już zimą 2017 roku. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ostatniej gali wręczneia nagród. 

Oprócz tego na łamach naszego magazynu znajdziecie wywiady z laureatami rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. 

::

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Piotrem Barteckim, która ukazała się w majowo-czerwcowym wydaniu magazynu Business in Brief. 

 

Zobacz inne polecane artykuły

Oddaj pracownikom władzę

Magazyn / Inspiracje

Oddaj pracownikom władzę
Oddaj pracownikom władzę

Czy można prowadzić firmę, nie podejmując żadnej decyzji? Czy dobrym pomysłem jest ujawnienie wysokości pensji wszystkich pracowników, a co więcej, danie im możliwości samodzielnego przyznawania sobie wynagrodzenia? Czy firma bez siedziby głównej i biura ma szansę przetrwać na rynku? Chociaż może się wydawać, że każdy prezes na powyższe pytania bez zastanowienia odpowiedziałby przecząco, przykłady takich firm, jak Semco czy Xtech.pl, pokazują, że byłyby to odpowiedzi nieuzasadnione.

Jak używać hashtagów?

Brief.pl / Aktualności

Jak używać hashtagów?
Jak używać hashtagów?

Hashtagi królują zarówno na Instagramie jak i na Twitterze. Niby każdy wie o co z nimi chodzi, ale czy każdy z nas używa ich poprawnie? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak je wykorzystać w swoich działaniach w social media aby zwiększyć zasięg publikowanych treści.

YouTube Ads Leaderboard 2016 - roczne zestawienie najpopularniejszych reklam na YouTube

Brief.pl / Aktualności

YouTube Ads Leaderboard 2016 - roczne zestawienie najpopularniejszych reklam na YouTube
YouTube Ads Leaderboard 2016 - roczne zestawienie najpopularniejszych reklam na YouTube

YouTube ogłasza listę reklam, które w 2016 r. zdobyły największą popularność wśród użytkowników z Polski, jak i całej Europy. 10 filmów tylko z polskiego zestawienia zanotowało ponad 100 lat łącznego czasu oglądania. Niekwestionowanym zwycięzcą rodzimego rankingu jest Allegro - zajęło wszystkie trzy miejsca na podium z wideo: Czego szukasz w Święta? | English for beginners, które znalazło się również w europejskim podsumowaniu, Legendy Polskie. Film TWARDOWSKY 2.0. Allegro oraz Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek. Allegro. Na listę trafiła także kolejna część sagi o polskich legendach, czyli Legendy Polskie. Film Jaga. Allegro, plasując się na piątej pozycji.