Wyniki konkursu "Audioriver 2016"

Wyniki konkursu "Audioriver 2016"

Brief.pl / Aktualności

Mamy wyniki konkursu "Audioriver 2016"!

-

Konkurs "Audioriver 2016" jest zakończony! Poniżej zwycięskie odpowiedzi: 

Piotr W. :

 

-  Poniżej chciałbym zaproponować działania, które mogą przyczynić się do promocji Płocka za pomocą festiwalu Audioriver. Działania stacjonarne:

* jeżdżący po Polsce Audioriverbus z rozkladanym stoiskiem promującym festiwal i miasto. Do promocji mozna by wykorzystac okulary wirtualne, kyore pozwoliłyby ludziom przenieść sie na plażę lub rynek w Płocku.
* możliwość wysyłania darmowych pocztówek z terenu imprezy, ktore przedstawiały by Plock i festiwal
* utworzenie specjalnej Płockostrefy na terenie festiwalu gdzie miasto promowaloby region i miasto
* city placement - festiwal i miasto jako tło serialu, filmu.

Dzialania online:
* geotagowanie zdjęć, filmów i snapów z Płocka

Magdalena Z. :

 

-  Festiwal Audioriver od około 12 lat bardzo mocno przyczynia się do promocji miasta Płock. Dla olbrzymiej ilości młodych ludzi, a już na pewno dla fanów muzyki, Płock kojarzy się prawie wyłącznie z festiwalem Audioriver (noi firmą Orlen). Również dla bardzo wielu obcokrajowców Płock nie byłby nigdy znany gdyby nie ten festiwal. Z każdym rokiem zresztą festiwal Audioriver przyciąga coraz więcej przybyszy-festiwalowiczów z innych krajów, co zdecydowanie przyczynia się do promocji miasta Płock nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Festiwal Audioriver rozrasta się, przybywają nowe sceny i nowe atrakcje, jest także coraz bardziej znany i obecny w mediach, przybywa coraz więcej uczestników. Wszystko to zarówno oddzielnie jak i razem przekłada się na promocję miasta Płock, która z roku na rok jest coraz mocniejsza.

Myślę, że miasto Płock mogłoby jeszcze bardziej wzmocnić swój wizerunek, gdyby włączyło się jeszcze mocniej do współpracy z organizatorami festiwalu Audioriver. Jestem przekonana, że inwestycja w tak duże międzynarodowe muzyczne przedsięwzięcie o ugruntowanej i wciąż rozwojowej pozycji, to inwestycja na jakie miasto powinno postawić przede wszystkim jeżeli chodzi o promocję kulturalną. Z pewnością im większa inwestycja (sponsoring) miasta Płock tym większa obecność wizerunkowa miasta w przekazach promocyjnych i medialnych Festiwalu Audioriver.

Płock mógłby jeszcze więcej zyskać promocyjnie, wizerunkowo na obecności festiwalu Audioriver, gdyby zaangażował się mocniej, zidentyfikował z festiwalem, czyli np. wzorem festiwalu Sziget w Budapeszcie dodając do biletu np bezpłatne przejazdy komunikacją miejską podczas trwania festiwalu, zniżkę na wstęp do pływalni miejskiej czy na zwiedzanie miejskich atrakcji turystycznych (np muzeów). Na terenie festiwalu (na skarpie lub chociażby na rynku) również można by mocniej zaakcentować obecność miasta Płock, poprzez np ciekawie zaprojektowane "stoisko" z wymyśloną specjalnie na tę okazję atrakcją i prezentami gadżetami dla odwiedzających. Taki element po pierwsze zawsze jest miło odbierany (coś za darmo), przypomina o mieście juz poza nim (gadżet), a przede wszystkim buduje pozytywny wizerunek poprzez miłe i pozytywne emocje jakie wywoła, związane z tym, że miasto "wyszło do ludzi", obcowało z przyjezdnymi, wykazało się kreatywnością i  pozytywnym, bezpośrednim przyjęciem. 

Może są jacyś znani muzycy z Płocka? Może pod patronatem miasta można by zrobić spotkania z wybranymi artystami występującymi na festiwalu (tak jak jest to np na festiwalu Outlook w Chorwacji) ? 

Podsumowując moją spontaniczną wypowiedź, jest z pewnością jeszcze wiele możliwości na to, aby festiwal Audioriver przyczynił się do jeszcze większej promocji miasta Płock. Aby to zaistniało na pewno potrzebna są chęci, współpraca ale też większa inicjatywa i kreatywność ze strony miasta.

 

::

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Skontaktujemy się z Państwem drogą mailową. 

 

 

 

Zobacz inne polecane artykuły

Jak używać hashtagów?

Brief.pl / Aktualności

Jak używać hashtagów?
Jak używać hashtagów?

Hashtagi królują zarówno na Instagramie jak i na Twitterze. Niby każdy wie o co z nimi chodzi, ale czy każdy z nas używa ich poprawnie? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak je wykorzystać w swoich działaniach w social media aby zwiększyć zasięg publikowanych treści.

Wychowaj sobie konsumenta

Magazyn / Aktualności

Wychowaj sobie konsumenta
Wychowaj sobie konsumenta

Jak zbudować pozycję eksperta w umysłach konsumentów? Jak uskutecznić proces generowania leadów i wzbudzić zainteresowanie marką? W strategii content marketingowej warto znaleźć miejsce na white paper, czyli...? Mowa o użytecznej treści z górnej półki.

YouTube Ads Leaderboard 2016 - roczne zestawienie najpopularniejszych reklam na YouTube

Brief.pl / Aktualności

YouTube Ads Leaderboard 2016 - roczne zestawienie najpopularniejszych reklam na YouTube
YouTube Ads Leaderboard 2016 - roczne zestawienie najpopularniejszych reklam na YouTube

YouTube ogłasza listę reklam, które w 2016 r. zdobyły największą popularność wśród użytkowników z Polski, jak i całej Europy. 10 filmów tylko z polskiego zestawienia zanotowało ponad 100 lat łącznego czasu oglądania. Niekwestionowanym zwycięzcą rodzimego rankingu jest Allegro - zajęło wszystkie trzy miejsca na podium z wideo: Czego szukasz w Święta? | English for beginners, które znalazło się również w europejskim podsumowaniu, Legendy Polskie. Film TWARDOWSKY 2.0. Allegro oraz Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek. Allegro. Na listę trafiła także kolejna część sagi o polskich legendach, czyli Legendy Polskie. Film Jaga. Allegro, plasując się na piątej pozycji.