Sopocie, święto muzyki już w czerwcu!

Sopocie, święto muzyki już w czerwcu!

Brief.pl / Patronaty

Już za niespełna dwa miesiące, Sopot gościć będzie przedstawicieli środowisk związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną. W trakcie SeaZone Music & Conference odbędą się seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, a także koncerty artystów z całego świata.

-

W dniach 9-11 czerwca, ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie zabraknie również prezentacji najnowszego sprzętu i oprogramowania.

Część wieczorna projektu to blisko 200 artystów: muzyków, wokalistów i DJów, którzy wystąpią w kilkunastu sopockich klubach. Punktem kulminacyjnym muzycznej części SeaZone Music & Conference są koncerty w sopockiej Operze Leśnej. 11 czerwca na scenie, która gościła największe sławy, usłyszymy: Steve Nash & Turntable Orchestra Symfonicznie, Wspólna Scena oraz Kaliber 44.

 

Wśród prelegentów znajdą się:

Martin Eyerer – współwłaściciel berlińskiego Riverside Studio – kompleksu studyjnego, w którym nagrywają m.in. Booka Shade, Pan-Pot, Sante, Sidney Charles czy Tiefschwarz

Philipp Straub – założyciel jednej z najbardziej znanych agencji w centralnej Europie – Titan International odpowiedzialnej za booking artystów, management i produkcję eventów muzycznych, oraz główny mentor największego konkursu DJskiego na świecie burnResidency,

Marteen van Beusekom - dyrektor artystyczny jednego z największych festiwali na świecie Awakenings Festival

Brian Tappert - założyciel Traxsource jednego z najbardziej prężnych sklepów internetowych z muzyką na świecie,

Bill Kelly - współzałożyciel Winter Music Conference (WMC Miami) - największej międzynarodowej konferencji muzycznej

Oraz: Rafał Cały, Łukasz Napora, Marek Biliński, Nookie, Sławomir Łosowski, Michał „bshosa” Brzozowski Maria Sadowska, Envee, Piotr Niwald (neeVald), Adam Jaworski DJ Adamus, GROH, Maciej Miąsik, Marcin Przybyłowicz, Hubert Augustyniak, Norbert 'Bert' Borzym, Marcin Bąkiewicz, Novika, Piotr Metz

 

::

Line up, warunki udziału, informacje o lokalizacjach konferencji dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku

Bilety na konferencję i na koncerty do nabycia poprzez stronę www oraz na platformach: biletomat.pl, ticketpro.pl, eBilet.pl, interticket.pl

Zobacz inne polecane artykuły

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Brief.pl / Aktualności

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?
Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Gadżety reklamowe podbijają rynek. Jakie produkty są najczęściej wybierane przez firmy jako upominki dla klientów? Które z nich cieszą obdarowanych, a które są wyrzucane niemal od razu po otrzymaniu? I wreszcie - jakie cechy powinien mieć trafiony gadżet?

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

Brief.pl / Aktualności

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?
Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest strategia promocji, wchodząc do sklepu jesteśmy z każdej półki atakowani promocjami cenowymi. Okazuje się jednak, że promocje w dłuższej perspektywie przynoszą pyrrusowe zwycięstwa. W co zatem warto zainwestować, co jest driverem zakupowym, którym kieruje się coraz więcej klientów?

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Brief.pl / Aktualności

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków
Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Rozwój technologiczny, który z roku na rok nabiera tempa, coraz bardziej wpływa na życie każdego z nas. Zgodnie z tegorocznym raportem firmy doradczej Deloitte „TMT Predictions” na progu kolejnej rewolucji stoi telekomunikacja, której napędem będą m.in. sieć piątej generacji (5G), beacony oraz technologie biometryczne. Polska w tych aspektach już dziś nie ustępuje rynkom światowym. Jak wynika z badania Deloitte aż 57 proc. dorosłych użytkowników telefonów komórkowych w Polsce korzysta już z 4G/LTE, a 31 proc. nieposiadających takiej usługi w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy chce z niej skorzystać. Beneficjentem kolejnej fali zmian w telekomunikacji będą też polskie firmy technologiczne, specjalizujące się w świadczeniu obsługi IT-as-a-service i działające na rynku beaconów.