Fotolia 20.05.16

Osiągnij przewagę w biznesie dzięki Grywalizacji (e-book)

Osiągnij przewagę w biznesie dzięki Grywalizacji (e-book)

Brief.pl / Wiedza

Grywalizacja przestaje być biznesową ciekawostką, a zaczyna być niezbędnym i docenianym elementem kampanii marketingowej - badania pokazują, że już wkrótce będzie z niej korzystać połowa organizacji Global 100. Jak to zrobią? Eksperci z firmy Gamfi, lidera gamifikacji w Polsce, przygotowali e-book, w którym tłumaczą wszystko, co o grywalizacji trzeba wiedzieć.

-

Jeszcze niedawno wydawało się, że grywalizacja to tylko kolejny marketingowy trend, który posłuży może przez chwilę kilku większym firmom, a potem ustąpi innej modzie. Stało się jednak inaczej. Dziś wiadomo, że grywalizacja – czyli wykorzystywanie mechanizmów z gier komputerowych do osiągania celów biznesowych – nie tylko nie przeminie, ale wręcz stanie się nieodzownym sposobem zdobywania uwagi i lojalności konsumentów. Według firmy analityczno-doradczej Gartner w 2017 nawet 50% organizacji z listy Global 1000 będzie używać grywalizacji w ramach swoich procesów biznesowych. Zwraca też uwagę dynamiczny rozwój rynku gamifikacyjnego, który, wedle przewidywań, do 2020 roku będzie wart 10,2 miliardów dolarów.

Warto więc jak najszybciej przekonać się, o co chodzi z grywalizacją i w jaki sposób wprowadzić ją do swojego biznesu. Firma Gamfi, lider rozwiązań grywalizacyjnych na rynku polskim, przygotowała e-book, przybliżający to zagadnienie z biznesowego punktu widzenia. Eksperci, a zarazem praktycy, poprowadzą czytelnika przez niezbędne podstawy, które pomogą zrozumieć ogrom możliwości i zysku, jaki ten innowacyjny mechanizm może przynieść firmie. Warto już dziś dowiedzieć się, co jutro będzie codziennością biznesu.

Pobierz E-book.

Zobacz inne polecane artykuły

Najpopularniejsze kampanie wideo w sieci

Brief.pl / Aktualności

Najpopularniejsze kampanie wideo w sieci
Najpopularniejsze kampanie wideo w sieci

W ostatnim tygodniu, 9−15 maja 2016, najczęściej emitowanym spotem w polskim internecie była kreacja nowej linii pielęgnująco-brązującej Ziaja Cupuaçu. Dotarła do 2 mln użytkowników. Które jeszcze kampanie wideo on-line cieszyły się w ubiegłym tygodniu największym zainteresowaniem? Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym zestawieniem przygotowanym przez firmę Gemius.

Fotofestiwal w Łodzi: wideo-zapowiedź

Brief.pl / Patronaty

Fotofestiwal w Łodzi: wideo-zapowiedź
Fotofestiwal w Łodzi: wideo-zapowiedź

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Fotofestiwalu w Łodzi zapowiada się jako wielowymiarowa podróż. Wystawy tematyczne „HIT THE ROAD: Fotografowie w drodze” nie tylko zabiorą widzów w różne miejsca na Ziemi, ale zapewnią też różnorodność interpretacji tematu i gatunków fotografii. Ta niecodzienna wyprawa trwać będzie od 9 do 19 czerwca 2016, a jej przewodnikami będą artyści światowej sławy. Zapraszamy do obejrzenia wideo, promującego wystawę.

Produkt lokalny czy globalny?

Brief.pl / Wiedza

Produkt lokalny czy globalny?
Produkt lokalny czy globalny?

Jak wynika z badania Global Brand–Origin, przeprowadzonego przez firmę Nielsen, ok. 75 proc. konsumentów uważa kraj pochodzenia danego produktu za jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję o zakupie artykułu. Kwestia pochodzenia często wyprzedza takie przyczyny, jak cena, funkcjonalność czy jakość.