Tony Robbins – czas ruszyć do przodu!

Tony Robbins – czas ruszyć do przodu!

Brief.pl / Inspiracje

Tony Robbins to odnoszący sukcesy biznesmen, którego firmy rocznie generują ponad 7 mld USD obrotu. To również jeden z najlepszych mówców, showmanów i trenerów biznesu na świecie. Już niedługo odwiedzi Polskę.

-
SPONSOROWANE

Jego seminaria zapełniają stadiony na całym globie, a liczba uczestników jego szkoleń przekroczyła już ponad 4 miliony. Z jego usług korzystają wielcy tego świata – politycy, sportowcy, aktorzy i przede wszystkim ludzie biznesu. Umiejętności tego wybitnego człowieka będą już nie długo mieli szanse ocenić również i Polacy.

Trudne, miłego początki

Anthony Robbins jest uosobieniem amerykańskiego snu, żywym przykładem, że nie mając nic można dojść na szczyt, od zera do miliardera. W wieku siedmiu lat po rozwodzie rodziców został zdany na matkę alkoholiczkę i lekomankę, która jak sam dzisiaj przyznaje znęcała się nad nim i dwójką młodszego rodzeństwa. Starając się zarobić na swoje utrzymanie zajmował się różnymi pracami. Gdy po jakimś czasie udało mu się dostać angaż u znanego mówcy motywacyjnego Jima Rohna, zadecydował, że jego dotychczasowa historia nie będzie określać jego przeznaczenia.

Takie podejście stara się do dzisiaj wpajać uczestnikom swoich seminariów, pomagając im wyrwać się z letargu i zmienić swoje życie, przekonania, nawyki i biznes. Tony Robbins twierdzi, że zawsze można przejąć kontrolę nad własnym losem i osiągnąć swoje cele, trzeba jednak zmienić bardzo często sposób myślenia o samym sobie, swoje ograniczające przekonania. O tym, gdzie będziemy jutro decydują nasze dzisiejsze decyzje.

Nasza przeszłość lepsza czy gorsza, nie ma żadnego znaczenia. Takie podejście, rozwinięte do perfekcji pozwoliło mu w ciągu 30-kilku lat pracy zawodowej dotrzeć na sam szczyt, i zabrać na ten szczyt jego klientów i uczestników jego szkoleń. Był pierwszą osobą z branży rozwoju osobistego i szkoleń, która przekroczyła poziom miliarda dolarów sprzedaży swoich usług. Jest autorem pięciu książek wydanych w czternastu językach, z których dwie to światowe bestsellery.

Stworzył system rozwoju osobistego i zawodowego wydany na płytach CD pt. „Personal Power”, którego nakład rozszedł się w ponad 40 milionach kopii na całym świecie. Pełni również funkcję prezesa siedmiu firm tworzących szerokie portfolio biznesowe z różnych branż, jest filantropem. Zorganizował między innymi akcję Basket Bridge, w ramach której co roku dostarczana jest żywność ponad trzem milionom ludzi w kilkudziesięciu krajach.

Prezesie, strzeż się!

Lista osób z pierwszych stron gazet, którym pomógł Anthony Robbins jest dość długa. Pracował między innymi z Billem Clintonem, Sereną Williams, legendą golfa Gregiem Normanem oraz zdobywcą Oskara Hugh Jackmanem. W szkoelniach z udziałem Robbinsa uczestniczyli - były wiceprezydent USA Al Gore, Hillary Clinton i muzyk Will.i.am. Znana jest historia jego współpracy z Andre Agassim, któremu pomógł w powrocie na szczyt, gdy ten w połowie lat 90 tych z hukiem spadł z pozycji lidera rankingu ATP i co gorsza doznał kontuzji nadgarstka.

Liczne grono spośród jego elitarnych klientów stanowią również ludzie biznesu zarządzający największymi korporacjami na świecie. Warren Buffet, Richard Branson to jego stali klienci. Jest ceniony przez Harvard Business School, Accenture czy American Express.

Jego wystąpienia dają ogromną dawkę wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, strategii biznesowych i psychologii zmiany. Napełniają energią i przywodzą na myśl raczej wielkie telewizyjne show na żywo, niż usypiające nudne szkolenia. Olbrzymiej postury, mierzący 2 metry mężczyzna potrafi przez kilkanaście godzin dziennie prowokować, angażować uczestników docierając do wnętrza każdego z nich.

Robbins dzieli się latami doświadczeń i pracy z ludźmi sukcesu z różnych branż, często powtarzając swoja ulubioną sentencję „Nie wierzę w pozytywne myślenie, wierzę w inteligencję, strategię i dyscyplinę działania”. Pomaga uczestnikom zmienić nastawienie, konfrontuje ich z ograniczającymi przekonaniami, daje narzędzia i pokazuje strategie działania wybitnych Liderów.

Jego programy dotykają najważniejszych zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu - sprzedaży, startegii, podejmowania decyzji, kreowania wartości, marketingu i wielu innych.

Marc Benioff prezesa i współzałożyciel Salesforce.com powiedział „Zostaliśmy wybrani przez magazyn Forbes najbardziej innowacyjną firmą świata, przez 4 kolejne lata. Nasze obroty to ponad 5 mld dolarów rocznie. Ale bez Tonego Robbinsa, jego wiedzy i metod nasza firma dzisiaj by nie istniała”.

Tony Robbins w Polsce!

Ten wybitny nieszablonowy człowiek, już niedługo będzie gościł w naszym kraju. Zainteresowani będą mogli sami przekonać się o jego umiejętnościach i skorzystać z jego wiedzy i doświadczeń. Już 20 i 21 marca poprowadzi seminarium „The Way Ahead” – Droga Naprzód na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Więcej informacji TUTAJ.

Tagi:

Tony Robbins

Zobacz inne polecane artykuły

Skanska zainwestuje w Business Link. Największa inwestycja globalnej korporacji w polski startup

Magazyn / Aktualności

Skanska zainwestuje w Business Link. Największa inwestycja globalnej korporacji w polski startup
Skanska zainwestuje w Business Link. Największa inwestycja globalnej korporacji w polski startup

Business Link i Skanska będą współtworzyć innowacyjny ekosystem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) dla startupów, małych i średnich firm oraz sektora usług biznesowych. Deweloper zainwestował w Business Link, największą sieć coworkingu i prywatnych biur na wynajem w Polsce. Dzięki planowanej ekspansji Business Link stanie się największą tego typu siecią w Europie i drugą na świecie, a Skanska stworzy najbardziej kompleksową ofertę biurową dla różnorodnych podmiotów na rynku CEE.

Ruszyły zgłoszenia do 7. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

Brief.pl / Aktualności

Ruszyły zgłoszenia do 7. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie
Ruszyły zgłoszenia do 7. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

7 lat, blisko 300 firm i ponad 400 laureatów. Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie to najstarsza, bo trwająca już 7. rok inicjatywa, która pomaga budować i promować segment innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce. Jej celem jest porządkowanie rynku oraz otwieranie przed przedsiębiorcami możliwości networkingowych i biznesowych. W tym roku, przy okazji 7. urodzin, ranking doczekał się kilku zmian...

Już ponad 3000 osób pobrało aplikację Quertes. Łączy ich miłość do domowego jedzenia

Brief.pl / Aktualności

Już ponad 3000 osób pobrało aplikację Quertes. Łączy ich miłość do domowego jedzenia
Już ponad 3000 osób pobrało aplikację Quertes. Łączy ich miłość do domowego jedzenia

Na czym polega aplikacja Quertes? To zupełnie nowe spojrzenie na dzielenie się. Przypadki AirBnB czy Ubera pokazują, że ekonomia współdzielenia staje się coraz bardziej popularna. Odchodzimy od sztywnych reguł, a ludzie chcą wykorzystywać i monetyzować swoje umiejętności. Na tej zasadzie powstała aplikacja Quertes, miejsce które łączy ludzi gotujących prywatnie tymi, którzy chcą przełamać rutynę i zjeść coś nowego, pysznego i domowego. Pobierając darmową aplikację ludzie gotujący prywatnie w domach mogą sprzedać to, co przygotują, a Foodies mają możliwość kupienia domowego jedzenia.