Startup Sprint b4 Think Big - warsztaty dla młodych przedsiębiorców

Startup Sprint b4 Think Big - warsztaty dla młodych przedsiębiorców

Brief.pl / Patronaty

W dniach 25 - 27 kwietnia w Warszawie odbędzie się Startup Sprint b4 Think Big. Podczas tego 3-dniowego wydarzenia każdy, kto ma pomysł na biznes, będzie miał szansę go rozwinąć, skonsultować z mentorami oraz zainteresować nim inwestora. Tematami przewodnimi będą e-commerce, b2b, marketing oraz internet of things. Organizatorami Startup Sprint b4 Think Big są UPC Biznes i SpeedUp Venture Capital Group.

-

Startup Sprint b4 Think Big to trzydniowe warsztaty, podczas których uczestnicy pod okiem mentorów będą pracowali nad pomysłami na biznes. Celem wydarzenia jest umożliwienie uczestnikom nawiązania kontaktów z ekspertami z branży, z którą związany jest ich pomysł na biznes oraz zdobycie wiedzy przydatnej do zwiększenia sukcesu opracowywanego przedsięwzięcia. Co ważne, w wydarzeniu udział mogą wziąć nie tylko te osoby, które przychodzą z pomysłem lub po to, by przyłączyć się do jednego z zespołów. Jest ono również przeznaczone dla osób, które pracują nad swoim konceptem, są w trakcie jego realizacji i chcą skorzystać z wiedzy mentorów. Warunkiem ich udziału w finałowych prezentacjach jest zaprezentowanie postępu - tego, co udało im się wypracować w trakcie tych 3 dni.

- Jesienią zeszłego roku zorganizowaliśmy pierwszą edycję konkursu Think Big dla małych firm, które już aktywnie działają na rynku i funkcjonują w rzeczywistości biznesowej. Startup Sprint b4 Think Big to swego rodzaju trening przed zostaniem przedsiębiorcą i startem w drugiej edycji Think Big, a przy okazji zaproszenie do  kreatywnego spędzenia weekendu. - powiedziała Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes.

Wśród mentorów Startup Sprint b4 Think Big znajdą się m.in. Tomasz Czapliński - Prezes LMS Invest, funduszu specjalizującego się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw, Tomasz Grynkiewicz - szef serwisu biztok.pl, Artur Kurasiński – bloger i przedsiębiorca, Marcin Fejfer - SpeedUp Venture Capital Group, Adam Jesionkiewicz - designer i przedsiębiorca skupiony na biznesach reklamowych i nowych technologiach, Dariusz Kobyłecki - Kierownik Produktów Biznesowych w UPC Biznes, Szymon Kubicki - inżynier energoelektronik, współtwórca Zenmakers.co.

Wydarzenie odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do udziału w Startup Sprint b4 Think Big organizatorzy zapraszają m.in. deweloperów, sprzedawców, marketerów i designerów. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.thinkbig.evenea.pl. Uczestnicy, oprócz wiedzy i doświadczenia, które mogą pomóc przekuć startup w rzeczywisty sukces, będą mogli zdobyć także szereg innych nagród.  Udział w StartUp Sprint jest bezpłatny. Wydarzeniem partnerskim jest Startup Nation, który odbędzie się w tym samym miejsc w Warszawie 28. kwietnia. Gościem specjalnym Startup Nation będzie Johan Gorecki, założyciel i prezes Globe Forum - organizacji, która skupia innowatorów, inwestorów, międzynarodowe korporacje i przedsiębiorców z całej Europy. W swojej karierze współpracował między innymi z twórcami Skype.

Zobacz inne polecane artykuły

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Brief.pl / Aktualności

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?
Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Gadżety reklamowe podbijają rynek. Jakie produkty są najczęściej wybierane przez firmy jako upominki dla klientów? Które z nich cieszą obdarowanych, a które są wyrzucane niemal od razu po otrzymaniu? I wreszcie - jakie cechy powinien mieć trafiony gadżet?

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

Brief.pl / Aktualności

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?
Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest strategia promocji, wchodząc do sklepu jesteśmy z każdej półki atakowani promocjami cenowymi. Okazuje się jednak, że promocje w dłuższej perspektywie przynoszą pyrrusowe zwycięstwa. W co zatem warto zainwestować, co jest driverem zakupowym, którym kieruje się coraz więcej klientów?

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Brief.pl / Aktualności

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków
Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Rozwój technologiczny, który z roku na rok nabiera tempa, coraz bardziej wpływa na życie każdego z nas. Zgodnie z tegorocznym raportem firmy doradczej Deloitte „TMT Predictions” na progu kolejnej rewolucji stoi telekomunikacja, której napędem będą m.in. sieć piątej generacji (5G), beacony oraz technologie biometryczne. Polska w tych aspektach już dziś nie ustępuje rynkom światowym. Jak wynika z badania Deloitte aż 57 proc. dorosłych użytkowników telefonów komórkowych w Polsce korzysta już z 4G/LTE, a 31 proc. nieposiadających takiej usługi w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy chce z niej skorzystać. Beneficjentem kolejnej fali zmian w telekomunikacji będą też polskie firmy technologiczne, specjalizujące się w świadczeniu obsługi IT-as-a-service i działające na rynku beaconów.