Znamy finalistów Blog Roku 2013

Znamy finalistów Blog Roku 2013

Brief.pl / Patronaty

Z 2790 zgłoszonych blogów wyłoniono finalistów, po trzech z każdej kategorii. Równocześnie w redakcji Brief trwają zaciekłe dyskusje komu wręczymy nagrodę za najbardziej inspirujący blog.

-

Jurorzy tegorocznego konkursu wskazali po trzy nominacje w każdej kategorii konkursu na najlepszego bloga polskiego internetu w 2013 roku. Z tej grupy zostanie wyłoniony zwycięzca oraz wyróżnienia główne. Laureatów Bloga Roku 2013 oraz Bloga Blogerów poznamy już 27 lutego podczas uroczystej Gali w Warszawie.

Spośród dziesięciu blogów w poszczególnych kategoriach tematycznych wskazanych w głosowaniu esemesowym, każdy juror Bloga Roku wybrał po trzy.

Dorota Soszyńska, w kategorii Moda i uroda wskazała: Poziom, Vivi&Oli, Radzka.

W kategorii Profesjonalne i firmowe ocenianej przez Jacka Kotarbińskiego, szansę na wygraną mają: Blog o oszczędzaniu, Jak oszczędzać pieniądze, Jednym Słowem.

Tatiana Okupnik, w kategorii Twórczość artystyczna wyróżniła: Haart Galeria Dobrych PomysłówLifenotes, My pink plum.

Spośród blogów nastolatek uwagę Sebastiana Rutkowskiego zwróciły: Jessica Chińcza, Will be fineee, By-Julqa.

W zaciętej rywalizacji blogów kulinarnych w trójce wskazanej przez Tomasza Jakubiaka znalazły się: Cook & Celebrate, Chilifiga, Jadłonomia.

W kategorii Polityka, publicystyka, społeczeństwo, gdzie jurorem jest Jarosław Kuźniar w topowej trójce są: Social Talk, Halo Ziemia, Trzecie dno.

Małgorzata Rozenek, oceniająca blogi w najpopularniejszej kategorii - Ja i moje życie, wybrała: LadyofHouseMakóweczki,  oraz Epizody z bezrobocia

Novika, oceniająca blogi zgłoszone w kategorii Kultura i popkultura postanowiła wskazać: Are You Watching Closely?, Miqaisonfire, Miasto książek.

Spośród blogów z kategorii Podróże, Patryk Świątek uznał, że szansę na nagrodę dostaną: Kołem się toczy, Wędrowne motyle, Z 2 strony.

Natomiast zgodnie z wyborem Krzysztofa Hołowczyca w grupie trzech najciekawszych blogów kategorii Pasje i zainteresowania są: Tips For Women, Azyl dla Królików, Manufaktura Radości.

::

Natomiast w piątek (14.02), dzięki badaniom przeprowadzonym przez Brand24 i Hash|fm, wyłoniono 20 blogów które powalczą o tytuł Bloga Blogerów. Ranking został stworzony poprzez analizę liczby wzmianek o blogu w sieci oraz badanie popularności przez pryzmat ilości zamieszczanych komentarzy pod wpisami, like’ów czy share’ów (pełna lista dostępna na www.blogroku.pl). Warto przypomnieć, że tytuł przyznają tu laureaci ostatniej edycji Konkursu Blog Roku: Paulina Wnuk, Maciej Mazurek, Katarzyna Paczek i Marcin Paczek. Nominacje jury Bloga Blogerów poznamy już 20.02. 2014 o godzinie 15.00 w serwisie blogorku.pl

Konkurs Blog Roku od trzech lat to także bezpłatne warsztaty skierowane do blogerów. Tradycyjnie odbywają się one w dniu ogłoszenia wyników, 27.02 od 9.30 w Centrum Konferencyjne Muranów. Pierwsze 100 osób, które zgłoszą swój udział za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie blogroku.pl dowie się m.in. jakie narzędzia uczynią blogowanie łatwiejszym, jak chronić swoje prawa autorskie czy budować relacje z odbiorcami.

W tym roku, dzięki live streamingowi wszyscy internauci będą mogli poczuć atmosferę panującą podczas wydarzenia finałowej Gali, którą poprowadzi Olivier Janiak.

Do tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu Blog Roku zostało zgłoszonych 2790 blogów. W głosowaniu internautów wyłoniono 10 kategorii tematycznych. Z smsów wysłanych przez internautów podczas drugiego etapu konkursu pozyskano ponad 41 tys. PLN. Tym razem środki te zostaną przekazane na Hospicjum dla dzieci osieroconych Fundacji Gajusz.

::

Macie swoich faworytów?

Zobacz inne polecane artykuły

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Brief.pl / Aktualności

Jakie gadżety firmowe lubią klienci?
Jakie gadżety firmowe lubią klienci?

Gadżety reklamowe podbijają rynek. Jakie produkty są najczęściej wybierane przez firmy jako upominki dla klientów? Które z nich cieszą obdarowanych, a które są wyrzucane niemal od razu po otrzymaniu? I wreszcie - jakie cechy powinien mieć trafiony gadżet?

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Brief.pl / Aktualności

Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków
Telekomunikacja stoi na progu kolejnej rewolucji, która zmieni życie Polaków

Rozwój technologiczny, który z roku na rok nabiera tempa, coraz bardziej wpływa na życie każdego z nas. Zgodnie z tegorocznym raportem firmy doradczej Deloitte „TMT Predictions” na progu kolejnej rewolucji stoi telekomunikacja, której napędem będą m.in. sieć piątej generacji (5G), beacony oraz technologie biometryczne. Polska w tych aspektach już dziś nie ustępuje rynkom światowym. Jak wynika z badania Deloitte aż 57 proc. dorosłych użytkowników telefonów komórkowych w Polsce korzysta już z 4G/LTE, a 31 proc. nieposiadających takiej usługi w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy chce z niej skorzystać. Beneficjentem kolejnej fali zmian w telekomunikacji będą też polskie firmy technologiczne, specjalizujące się w świadczeniu obsługi IT-as-a-service i działające na rynku beaconów.

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

Brief.pl / Aktualności

Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?
Strategia promocji czy strategia jakości? W co warto inwestować?

W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest strategia promocji, wchodząc do sklepu jesteśmy z każdej półki atakowani promocjami cenowymi. Okazuje się jednak, że promocje w dłuższej perspektywie przynoszą pyrrusowe zwycięstwa. W co zatem warto zainwestować, co jest driverem zakupowym, którym kieruje się coraz więcej klientów?