chocolisimo

My polish dream w MTV

My polish dream w MTV

Brief for Poland / Inspiracje

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza do oglądania cyklu audycji „My polish dream” emitowanych w MTV, opowiadających historie młodych przedsiębiorców, którzy dzięki wsparciu z EFS z powodzeniem prowadzą własne firmy.

-

W cyklu audycji „My polish dream”, emitowanych premierowo, począwszy od 1 października, w każdy wtorek o godz. 22:00 w stacji MTV, przedstawionych zostanie ośmiu uczestników projektów Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którzy dzięki dotacji założyli i prowadzą własne firmy.

Młodzi przedsiębiorcy opowiadają o początkach swojej kariery, trudnościach jakie musieli pokonać, otrzymanemu wsparciu z Programu Kapitał Ludzki, osiągniętych sukcesach oraz poczuciu satysfakcji i niezależności jakie daje własna działalność.

Bohaterką pierwszego odcinka była Asia Pytlewska (na zdjęciu)  - zalożycielka studia Pink Pug Design, w drugim wystąpiła Magdalena Carter - projektantka ubrań z Płocka.

Nowy cykl audycji jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zobacz inne polecane artykuły

Polskie relikty przeszłości

Magazyn / Inspiracje

Polskie relikty przeszłości
Polskie relikty przeszłości

Sieć kawiarni Coffee Heaven czy proszek Pollena 2000 to tylko niektóre z polskich marek, które jeszcze nie tak dawno mogły być określane mianem silnych. Chociaż w okresie ich świetności nikt nie przypuszczał, że mogą zniknąć z rynku, dziś nie ma po nich śladu na półkach sklepowych. Warto przyjrzeć się historii zapomnianych polskich silnych marek. Warto też zadać pytanie o to, z jakiego powodu te, swego czasu uznawane za bezkonkurencyjne, dzisiaj w Polsce nie występują.

Polskie marki na Snapchacie

Brief.pl / Aktualności

Polskie marki na Snapchacie
Polskie marki na Snapchacie

Po stworzonym przez Hash.fm zestawieniu najpopularniejszych osób na Snapchacie, przyszedł czas na prezentację liderów wśród polskich marek. Orange, ESKA TV i Coca-Cola Polska to marki, które według rankingu wiodą prym w tym kanale.